תעודת כלכלן פרקטי-אחריות בכתב להצלחה שלך

1.1 מטרת תוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי הינה הכנה מקצועית של כלכלנים ולרו"ח למחלקות הכלכליות החברה "כלכלן פרקטי" מוכנה לשלם למעסיק את מלוא משכורתו של העובד בחודש העבודה הראשון שלו, במידה והמעסיק לא יהיה מרוצה מעובד, שסיים את הקורס ומחזיק בתעודת כלכלן פרקטי ההחזר הכספי יהיה עד משכורת של 10,000 ₪.

1.2 מעסיקים הזכאים לקחת חלק במבצע הינם חברות ציבוריות ומשרדי רואי חשבון  בעשיריה הראשונה ע"פ דירוג Dun's בלבד.

1.3  יובהר – אין כל התחייבות של החברה לקבל כל מועמד לתוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי. לחברה הסמכות הבלעדית והמוחלטת בהתאם לשיקול דעתה להחליט מהם הקריטריונים לקבלת מועדים כמשתמשים ולקבל או לדחות בקשות של מועמדים להצטרפות לתוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי.

1.4  לחברה הזכות לשנות תאריכים המופיעים בסילבוס , כנגד  מתן תאריכי השלמה למועדים אלה ובתנאי שהדבר לא יהיה יותר משלושה פעמים וזאת מסיבות השמורות איתה כגון : חגים, מחלה מרצה וזאת בתנאי שהודיעה לפחות שבוע מראש. כתוצאה מכך הקורס יכול להתארך מעבר למופיע בסילבוס.

1.5  החברה רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות תקנון זה וכל שינוי, ככל שיהיה, יחייב ויחול על כל משתמשי האתר ו/או כל מי שמבצע כל פעולה באתר החל ממועד פרסומו . לחברה הזכות לבטל את המבצע בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

1.6  לחברה הזכות להעניק למשתמשיה ו/או חלק מהם הנחות ו/או הטבות שונות לתקופות כאלה ואחרות בקשר עם תשלום דמי השימוש באתר. כל ההטבות לעיל ניתנות לפנים משורת הדין ולפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. אין בהענקת הטבות אלו, ככל שיהיו וככל שימשכו, משום התחייבות להמשיך ולהעמיד הטבות אלו או משום התחייבות להעניק הטבות למשתמשים אחרים ו/או נוספים ואין ללמוד מהן גזירה שווה ביחס למשתמשים ו/או מקרים אחרים

1.7  זכויות יוצרים וקניין רוחני החברה בלבד היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר   בלבד. חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר, מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים והתכנים המופיעים בו או חלק מהם אלא אם ניתנה לכך הסכמת החברה מראש ובכתב.

1.8- התוכנית כפופה לחוק הגנת הצרכן.  בקשת ביטול  עבבור קורס ULTRA המתקיים פיזית במכללת רמת גן תהיה בכתב בלבד, מכיוון שמחיר הקורס, כולל תוכנות הנרכשות ברשיון מיוחד, המותקנות ונרכשות עבורי מיד לאחר התשלום והן לתקופת הקורס, ומחייבות התקנה ייחודית הכרוכה בשעות אדם של איש מקצוע המתקין את התוכנות על שרת ייחודי, אזי ברור לי שבמקרה שאבטל תוך 14 ימים, אהיה זכאי להחזר כספי של 3000 שקלים בלבד וזאת אך ורק לאחר ששילמתי את מלוא התשלום בגין הקורס, לאחר 14 יום לא אהיה זכאי להחזר כספי כלל, בקורס ON LINE  אנו מקצים משאבים מיידים וגישה למערכות , למען הסר ספק לא ינתן החזר כספי על קורס ONLINE  בהתאם לחוק המחשבים.

1.9 - החל מחודש דצמבר , אנו משיקים את מסלול ULTRA . מסלול הכולל התחיבות למציאת עבודה כנגד שליחת הסכם לכתובת הדואר האלקטרוני , למען הסר ספק מדובר על מסלול חדש שמתיחס אך ורק לתלמידים בקורסים עתידים החל מה05.01 שנשלח להם הסכם ייעודי ,

ההסכם כולל את כל התנאים  .  למען הסר ספק , אנו מבהירים בזאת שקיימת הבחנה והפרדה בין מסלול ULTRA שתנאיו מופיעים בהסכם הנשלח למועמד לבין כל מסלול אחר שלנו שכפוף לחוק להגנת הצרכן , שקישור אליו נמצא בסעיף 1.8.

1.10. שההתחייבות למציאת מקום עבודה  בקורס ULTRA שמתקיים פיסית במכללת רמת גן  ,להחזר כספי  מלא ולכל ההתחיבות המוזכרות הן כנגד עמידה בכל הדרישות הבאות:קבלת ציון של 85 בבחינה הסופית של הקורס שהינהבחינה עם חומר פתוח הנכתבת ע"י מרצה הקורס, מועד ב' יינתן תוך שבועיים מקבלת ציון מועד א'.בקורס הONLINE  המבחן יתקיים ב18.09 , מועד ב' יתקיים ב18.10 עלות מבחן מועד ב' 290 ש"ח. ההתחיבות בשני המסלולים הינה להשמה ברדיוס עד 40 ק"מ , שכר למועמדים ללא נסיון - 8,500 ש"ח, שכר למועמדים עם נסיון 10,500 ש"ח .

1.11-לרשות חברתנו,4 חודשים למציאת מקום עבודה החל מקבלת הציון הרלוונטי.

- כלכלן פרקטי ביקורת - קרא מה לתלמידים שלנו יש להגיד.

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

* שם מלא:
* מייל:
* טלפון :
Captcha

בחודש האחרון התקבלו כ-15 תלמידים של כלכלן פרקטי למקומות מובילים!
בין החברות המובילות BDI ופניקס ביטוח.

מזל טוב לשגיא יעקבי על העבודה החדשה בתור כלכלן בחברת ניסקו.

מזל טוב לעומרי בלאו על הכניסה ליוניליוור ישראל

מזל טוב למאור שחר על הכניסה לקרדן

גם חברת כלל ביטוח בוחרת כלכלן פרקטי

גם חברת פלייטיקה בוחרת כלכלן פרקטי

מזל טוב לרועי גונן על כניסתו לתפקיד כלכלן עבודה בטבע.

ברכות לרועי צוברי לרגל כניסתו לתפקיד כלכלן באונברסיטה העברית בירושלים.


ברכות למוטי טאפירו על הכניסה לגלובל קפיטל- זיו האפט.

מזל טוב לחן .ט על הכניסה לתמר מערכות.

מזל טוב, ליבגני סקריבובסקי על הכניסה ל-BDI למחלקה הבינלאומית.

רועי י. החל לעבוד בתבור פייננסים

מתן ה. החל לעבוד באורבוטק

אביהד ד. החל לעבוד בבנק הפועלים ככלכלן

אלמוג י. החל לעבוד בyes בתור כלכלן פיתוח עיסקי

מזל טוב למתן .ה על הכניסה לחברת אורבוטק

מזל טוב לדור .ט על הכניסה לחברת בזק

מזל טוב לשירן .א על הכניסה לחברת נטפים

גם הג'רוזלם פוסט קובע,
כלכלן פרקטי מגדיל את סיכויי הכניסה למקום העבודה בצורה חד משמעית.

כלכלן פרקטי בסינגפור
בקרוב , כלכלן פרקטי נכנסת לבירת ההי טק העולמית סינגפור, לאחר תהליך הכשרה של צוות הוראה מקומי שנמשך כשלושה חודשים.

אחוזי עדכני של בוגרי הקורס בענפי המשק בוגרי תוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי, נמצאים ביותר מ92% מענפי המשק השונים , ובהם : היי טק , תעשיה , קמעונאות , רכב , נדל"ן , בתי השקעות , בנקים , שירותי בריאות . ואף במשרד הביטחון , כלכלן פרקטי היא אחד מגופי ההדרכה הבודדים במשק  שמחזיקים במספר ספק של משרד  הביטחון.

חתימה על חוזה מול משרד הביטחון.
גם משרד הביטחון בוחר להכשיר  בתוכנית ההכשרה של כלכלן פרקטי.

אנו בכלכלן פרקטי מחזיקים במספר ספק מול משרד הביטחון, 
כלכלן פרקטי היא מהחברות הבודדות בארץ בתחום ההדרכה, שיש לה מספר ספק מול משרד הביטחון, אסמכתא המעידה על עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

כלכלן פרקטי מקבלת הזמנת רכש ממכבי שירותי בריאות. 
גם מכבי שירותי בריאות בוחרת לשלוח את הכלכלנים שלה לתוכנית ההכשרה המקצועית בישראל.

כלכלן פרקטי מקבל הזמנת רכש ממקסימה.
גם חברת המקסימה הבורסאית בוחרת בכלכלן פרקטי.

בוגר כלכלן פרקטי  התקבל לחברת נייס . כל הכבוד לשגב 
עוד בוגר של כלכלן פרקטי נכנס למחלקה הכלכלית , ומשאיר את שאר המועמדים הרחק מאחור.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאמדוקס. 
כרגיל , הבוגרים שלנו עוברים את כולם גם באמדוקס. ארז ישר כוח.

בוגרת כלכלן פרקטי התקבלה למשרד הבריאות. 
כרגיל  בוגרת התוכנית מתקבלת למשרד הבריאות, כל הכבוד ל צביה ד.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאלתא. 
כרגיל, עוד בוגר של התוכנית לוקח חלק באלתא. כל הכבוד לאיתן .ש

כלכלן פרקטי משתתפת בכנס משאבי האנוש השנתי בכפר המכביה.
כן , אנו דואגים לחשיפה לתלמידים שלנו בפני 400 מנהלי משאבי אנוש, המנכ"ל שלנו הולך לדבר בכנס על הגישור בין  דרישות המעסיקים ליכולות המועמד , בכנס ישתתפו רמי לוי, מנהלת הגיוס של ריטלקיס, אבי דנטס מכאל, יונית לנדוי מפלאפון  . הבוגרים שלנו מוכרים בשוק ומקבלים עדיפות.

 
תעודת כלכלן פרקטי